txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Archiwum wydarzeń 2010/2011

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2010/2011

 

 

5 czerwca 2011 roku odbyły się I Goworowskie Targi Przedsiębiorczości. Nasza szkoła wzięła  w nich czynny udział. Uczennice klasy II – Karolina i Natalia Pietrzykowskie zaprezentowały popisy w gimnastyce artystycznej. Ćwiczenia akrobatyczne dziewczynek wzbudziły powszechny zachwyt wśród widzów. Chłopięcy  zespół muzyczny przygotował występ  wokalno-instrumentalny. Liryczny głos Mariusza Mierzejewskiego pięknie brzmiał na tle akompaniamentu gitarowego i perkusyjnego.

czytaj więcej

Mamo! Tato!  Kocham Was!

 „Powiem krótko, lecz serdecznie:

Żyjcie nam, Mamuś, Tatuś! Zawsze! Wiecznie!”

1 czerwca 2011 roku dzieci z zerówki pod opieką swojej wychowawczyni  Bożeny Sotomskiej zorganizowały w swojej klasie Dzień Rodziny. W tym uroczystym dniu, w świątecznie udekorowanej sali, gościły ukochanych  rodziców i panią Dyrektor Marzannę Grzyb.

Dzień Rodziny w zerówce
czytaj więcej

30 maja rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny na ilustrację do wiersza Czesława Miłosza "Droga". Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Szczawinie i był przeznaczony dla uczniów klas czwartych z terenu gminy Goworowo.

W rywalizacji wzięły udział 3 osoby z naszej szkoły. Dzieci pod kierunkiem p. B. Sotomskiej przy wykorzystaniu różnorodnych technik plastycznych wykonały przepiękne prace, które  znalazły uznanie nie tylko w oczach jury.

Gminny Konkurs Plastyczny
czytaj więcej

W niedzielę 29 maja społeczność Szkoły Podstawowej w Kuninie przygotowała środowiskową imprezę plenerową.  Głównym celem majówki było wspólne spędzenie  czasu  w  niedzielne popołudnie.  Przy okazji nauczyciele i rodzice starali się pozyskać środki finansowe  dla szkoły.  W  zorganizowanie rodzinnego pikniku włączyły  się okoliczne instytucje, działacze społeczni  oraz ludzie dobrej woli.   Wielką atrakcją był  występ  ostrołęckiego zespołu muzycznego ,,Chłopcy  z Placu Bema" . Młodzi ludzie zagrali  żywiołowo, słuchało się ich z prawdziwą przyjemnością.

Majówka Rodzinna 2011
czytaj więcej

17 maja młodzież naszej szkoły  wyruszyła  na wycieczkę do Ostrołęki i Dzbenina.

Od rana nad wycieczką zbierały się czarne chmury.  Pogoda stanowiła dla nas wielką  niewiadomą. Nadrabialiśmy trochę dobrymi minami i świetnymi humorami.

Pierwszym punktem wyprawy było Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Największe wrażenie wywarła na nas  nowa wystawa poświęcona zabawkom ludowym. Z drewna, papieru, szmatek można wyczarować prawdziwe cuda,  które są niepowtarzalne  i pobudzają wyobraźnię i pomysłowość.

Wycieczka do Ostrołęki...
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |