txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Archiwum wydarzeń 2011/2012

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2011/2012

O prawdziwości powiedzenia „podróże kształcą- warto poznawać świat” przekonało się 31 uczestników wycieczki w Góry Świętokrzyskie. Wyruszyliśmy 20 czerwca 2012 roku pod opieką pani Iwony Dudy, pani Anny Kanclerz i pani Joanny Łojek. Kierownikiem tej zgranej i wesołej gromadki była pani Sylwia Zięba.

Szlakiem Gór Świętokrzyskich...
czytaj więcej

Tak można byłoby podsumować kolejną imprezę środowiskową, zorganizowaną w niedzielę 10 czerwca 2012r. przez społeczność Szkoły Podstawowej w Kuninie.

W przygotowanie plenerowej uroczystości włączyły się wszystkie okoliczne instytucje, działacze społeczni oraz ludzie dobrej woli, przyczyniając się w ten sposób do integracji lokalnego środowiska. 

Jeśli na festyn, to tylko do Kunina!
czytaj więcej

3 czerwca 2012r. odbyły się II Goworowskie Targi Przedsiębiorczości zorganizowane tym razem w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie. Zasadniczym celem imprezy była promocja regionalnych firm, produktów i przedsięwzięć. W przygotowanie dodatkowych atrakcji licznie przyłączyły się placówki oświatowe z terenu gminy Goworowo.

II Goworowskie Targi Przedsiębiorczości
czytaj więcej

29 maja 2012r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Wiesławem Drabikiem, autorem kilkudziesięciu książeczek dla dzieci. Jego wiersze pełne błyskotliwego humoru, z zaskakującą puentą, zyskały sympatię wielu czytelników. Także u nas w Kuninie, czytane przez poetę bajki wywoływały uśmiech i żywe reakcje wśród słuchaczy.  Pisarz przytaczał zabawne anegdoty, czytał fragmenty tekstów, pokazywał jak przygotowuje się książeczki do druku oraz zadawał pytania dotyczące znajomości bajek.

Wiesław Drabik - człowiek z pasją
czytaj więcej

Mamo kochana!

Ty nawet nie wiesz sama,

Jak mnóstwo masz ról do zagrania!

Kim dla mnie jesteś?

Wszystkim na pewno,

Moją najpiękniejszą królewną…

Dzień Matki
czytaj więcej

22 maja 2012r. dzieci z klas 0 – II pojechały na wycieczkę do Ostrołęki. Pierwszym punktem programu był spektakl teatralny na motywach książki Kornela Makuszyńskiego pt. „Przygody Koziołka Matołka” przygotowany przez aktorów teatru Komedia z Warszawy.

Z wizytą u Koziołka Matołka w... Ostrołęce
czytaj więcej

Przygody króla Maciusia stały się tematem przewodnim gminnego konkursu  plastyczno – czytelniczego zorganizowanego 16 maja 2012 roku w naszej szkole.  W zmaganiach wzięły udział dzieci ze wszystkich szkół z terenu gminy Goworowo. Konkurs podzielono na dwie części.

Janusz Korczak i jego książka
czytaj więcej

„Naród, który nie zna lub zapomina o swojej przeszłości

powoli ginie i nie zbuduje przyszłości”

10 maja 2012 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej pod kierunkiem nauczycieli:  p. I. Duda, p. K. Dzwonkowskiej i  p. K. Drabot.

221 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-Maja
czytaj więcej

Dnia 24.04.2012r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Kuninie uczestniczyli w III Gminnym Konkursie Przyrodniczym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Szczawinie. Tegoroczną edycja przyjęła formę konkursu plastycznego pod hasłem "Chrońmy las i jego mieszkańców".

czytaj więcej

19 kwietnia 2012r. został rozstrzygnięty szkolny etap Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą tak nas malują”.

Spośród wielu prac, które wpłynęły na konkurs, najlepszymi okazały się te, które  wykonały Estera Sotomska z klasy 0a i Kinga Steć z klasy V. Obie dziewczynki zajęły I miejsce, a ich prace przeszły do etapu gminnego.

czytaj więcej

18 kwietnia 2012r. został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny "Pamięci Janusza Korczaka" zorganizowany przez Szkołę Podstawową  w Pasiekach. Nasi uczniowie chętnie wzięli w nim udział, a jury doceniło ich wysiłek i zaangażowanie.

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |