txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Archiwum wydarzeń 2012/2013

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2012/2013

Przeżyliśmy cztery piękne dni. Chcemy się ze wszystkimi podzielić naszymi wspomnieniami. A jest o czym pisać i co opowiadać!

Wyjątkowy początek tygodnia – w poniedziałek  10 czerwca 2013r. wyruszyliśmy na wyczekiwaną wycieczkę nad morze. Pod opieką p. Iwony Dudy, p. Marzanny Grzyb i

p. Anny Kanclerz uczniowie spędzili pełne atrakcji cztery dni. Organizatorem i kierownikiem tej wycieczki była p. Sylwia Zięba.

Łeba, morska bryza, piaszczyste wydmy oraz kaszubskie nuty… czyli o naszej wycieczce nad morze
czytaj więcej

W niedzielę 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Kuninie odbył się szósty Festyn Rodzinny. Plac przy szkole stał się miejscem spotkań uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia nas odwiedzili. Cieszymy się, że impreza nabiera rozmachu i staje się coraz bardziej popularna w środowisku. Było to możliwe dzięki dobrej współpracy uczniów, rodziców, wszystkich nauczyciel oraz pracowników obsługi. W przygotowanie imprezy plenerowej włączyli się działacze społeczni, okoliczne instytucje i ludzie dobrej woli.

VI Festyn Rodzinny - Kunin 2013
czytaj więcej

Na takie pytanie 16 maja 2013r. odpowiadali sobie uczestnicy konkursu czytelniczego zorganizowanego w Szkole Podstawowej w Kuninie. Uczniowie rozwiązywali rebusy, testy, pięknie czytali fragmenty wierszy. Oczywiście wszystko w formie zabawy, ale też  fascynacji twórczością tego wybitnego poety. W zmaganiach konkursowych  wzięli udział uczniowie kl. II szkół podstawowych z terenu gminy Goworowo.  

Czy znam wiersze Juliana Tuwima?
czytaj więcej

Dzieci lubią się bawić – radośnie i wesoło

Lecz gdzie to robić mamy – odpowiedz nam szkoło?

By było bezpiecznie i przyjaciół wielu

Więc gdzie się można bawić, mój nauczycielu?

Mamy plac zabaw!!!
czytaj więcej

18 kwietnia 2013 roku w Przedszkolu Samorządowym w Goworowie odbył się gminny konkurs recytatorski  „ZDROWYM BYĆ”. W konkursie wzięły udział dwie dziewczynki z klasy „0” – Kasia Kosiorek i Weronika Wujakowska. 

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |