txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

O której godzinie Państwa zdaniem powinny być organizowane szkolne zebrania z rodzicami?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.kunin.szkolnastrona.pl/index.php?p=new&idg=mg,23,61&id=396&action=show

Archiwum wydarzeń 2015/2016

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum wydarzeń 2015/2016

„Jedziemy na wakacje

do lasu, nad wodę.

Prosimy ciebie, słonko

o piękną pogodę.”

                          Cz. Janczarski

 

Zakończenie roku szkolnego to upragniona uroczystość dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Jest możliwością podsumowania ciężkiej pracy i nagrodzenia najlepszych uczniów. To wyjątkowy dzień przede wszystkim dla szóstoklasistów, którzy kończą szkołę podstawową.

czytaj więcej

Niezwykle ważnym elementem w edukacji dzieci i młodzieży naszej szkoły jest edukacja na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego  Klasy IV „a” i IV „b” przygotowywały się przez cały rok do egzaminu na kartę rowerową.

czytaj więcej

W dniach 14-17 czerwca 2016r uczniowie Szkoły Podstawowej w Kuninie mieli niebywałą okazję zobaczyć niezwykłe, zapierające dech w piersiach widoki, obiekty i budowle Kazimierza,  Lublina, Sandomierza i Zamościa.

W pierwszym dniu wycieczki zwiedziliśmy malowniczy Kazimierz Dolny, a w nim: rynek i kościół Farny św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja. Następnie obejrzeliśmy ruiny zamku i weszliśmy na basztę, z której rozciągał się widok na Wisłę i ruiny zamku. Z Góry Trzech Krzyży podziwialiśmy widok na urokliwy rynek Kazimierza Dolnego. Drugim przystankiem w naszej wyprawie był Lublin, który przywitał nas deszczem.

Kunin lubi podróżować!
czytaj więcej

              Dzień Dziecka to jeden z piękniejszych dni w roku, na który czekają wszystkie dzieci. Z niecierpliwością oczekują niewielkich prezentów i różnych niespodzianek. Dorośli naszej szkoły nie zawiedli milusińskich i 1 czerwca 2016 roku przygotowali dla nich wiele atrakcji.

             Na początek dzieci wysłuchały wspaniałych życzeń. Potem wspólnie z wychowawcami i nauczycielami wzięły udział w imprezie plenerowej.

Dzień Dziecka
czytaj więcej

Ona mi pierwsza pokazała księżyc
I pierwszy śnieg na świerkach
I pierwszy deszcz.
Byłem wtedy mały jak muszelka,
A czarna suknia mojej matki,
Szumiała jak Morze Czarne...
                         Konstanty Ildefons Gałczyński

Mama to najważniejsza osoba w życiu dziecka. Zawsze przytuli, pocałuje i pocieszy, gdy dziecku jest smutno i źle. Mama pomoże odrobić lekcje, zabierze na zakupy, przeczyta książęczkę. W ramionach mamy świat staje się ładniejszy i ciekawszy.

Dzień Matki
czytaj więcej