Zapraszamy do biblioteki

Jesteś tu: Strona główna » Biblioteka » Zapraszamy do biblioteki

Zapraszamy do biblioteki

Popatrzmy wokół siebie!  Może w naszym otoczeniu znajdują się książki, czasopisma, płyty, z których już nie korzystamy. I to z różnych powodów. Trochę się nam znudziły, trochę się opatrzyły, dzieci z nich "wyrosły"…  Szkoda wyrzucić, a nie wiadomo co z nimi robić. Ale to nieprawda. Po prostu przynieś  je do szkoły. Posłużą innym, może czegoś nauczą, może pomogą mile spędzić czas.

Wychodząc z takiego założenia, Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce po raz kolejny zorganizowała akcję pt. "Podaruj książkę bibliotece szkolnej". Trwała ona od października do końca grudnia 2012r. Nasza biblioteka też wzięła udział w  zbiórce książek, czasopism oraz materiałów audiowizualnych. Pozyskaliśmy kilkadziesiąt  woluminów,  z czego większość to pozycje dla dorosłych. Ze szkolnej biblioteki korzystają również rodzice i nauczyciele, więc  książki na pewno będą cieszyć się powodzeniem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki!